Kviečiame į Vilniaus inovacijų forumo „Innovation Drift“ spaudos konferenciją


Loading...

Maloniai kviečiame atvykti į Vilniaus inovacijų forumo „Innovation Drift“ spaudos konferenciją, vyksiančią rugsėjo 3 d. 11.10 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, 5.3 salėje.


Spaudos konferencijoje dalyvaus:

•    ūkio ministras Evaldas Gustas,

•    buvęs socialinio tinklo „LinkedIn“ vadovas Europoje Kevinas Eyresas,

•    Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos generalinis sekretorius Houlinas Zhao,

•    Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius Arūnas Karlonas.


Vilniaus inovacijų forume laukiama daugiau nei 1000 inovacijas kuriančių verslininkų, išradėjų, tarptautinių organizacijų atstovų. Specialios teminės sesijos renginyje bus skirtos intelektinei nuosavybei, bepiločiams lėktuvams, kosminiams tyrimams, pradedančiosioms įmonėms („startuoliams“), kultūros ir kūrybinėms industrijoms.


Tarptautiniame forume per dvi dienas pranešimus skaitys daugiau nei 40 pranešėjų: „Google“ rinkodaros vadovas Baltijos šalyse Regimantas Urbanas, buvęs socialinio tinklo „LinkedIn“ vadovas Europoje Kevinas Eyresas, kosmines ekspedicijas į Marsą planuojančios „Mars One“ vadovas Basas Lansdorpas, Gary Martinas iš NASA AMES tyrimų centro, Frederikas Bordry iš CERN ir daugelis kitų.


Pagrindinė renginio, vyksiančio konferencijų centre „Litexpo“, dalis – tarptautinė konferencija, kurios dalyviai turės galimybę išgirsti tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų pranešimus, dalyvauti darbo grupių veikloje. Vilniaus inovacijų forumas taip pat kvies į inovacijų mugę, kurioje bus galima gyvai išbandyti naujausias Lietuvoje kuriamas technologijas ir produktus. Verslo plėtros galimybių ieškančios įmonės papildomai bus kviečiamos į partnerystės renginį, kuriame galės užmegzti naudingų ryšių su potencialiais partneriais iš Lietuvos ir užsienio.


Daugiau informacijos apie forumą rasite: www.innovationdrift.com.


Apie savo dalyvavimą prašome pranešti iki rugsėjo 2 d. el. paštu media@innovationdrift.com arba tel. +370 677 87 191.


Šaltinis: UKMIN.lt