Asmeninė M. Morawieckio padėka šios kadencijos Vyriausybei

2020 11 26

Lenkija.JPG

Laikinai einantis Ministro Pirmininko pareigas Saulius Skvernelis susitiko su Vilniuje viešinčiu Lenkijos Vyriausybės nariu, Vyriausybės  kanceliarijos vadovu Michału Dworczyku, kuris perdavė asmeninę Mateuszo Morawieckio padėką už bendradarbiavimą su S. Skvernelio Vyriausybe.


Per susitikimą S. Skvernelis pabrėžė, kad dvišaliai santykiai šią kadenciją tapo geriausi per kelis dešimtmečius. Tai yra abiejų valstybių Prezidentų ir Vyriausybių atlikto darbo įvertinimas.


„Per pastaruosius kelerius metus Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas visose be išimties srityse sustiprėjo, atverdamas naujas galimybes mūsų šalims, žmonėms ir regionui. Privalome puoselėti mūsų šalių vienybę, nes tik įsiklausydami, bendraudami ir glaudžiai bendradarbiaudami sugebėsime sukurti saugią ir klestinčią ateitį mūsų žmonėms bei regionui“, – sakė S. Skvernelis.


Už asmeninį indėlį gerinant santykius laikinasis Vyriausybės vadovas taip pat padėkojo M. Morawieckiui ir M. Dworczykui. Konstatuota, kad strateginė abiejų tautų partnerystė privalo būti stiprinama ir toliau.

Šaltinis: lrv.lt