Apskaitos tvarkymas

Vystydami verslą anksčiau ar vėliau neišvengiamai susidursite su klausimu – kam patikėti savo įmonės buhalterinę apskaitą? Sprendimas svarbus, kadangi nuo to tiesiogiai priklauso Jūsų verslo tvarka, aiškumas bei sėkmigas augimas. Mes stengiamės tapti patikimu pagalbininku auginant Jūsų verslą, taupant Jūsų laiką ir lėšas. Jeigu apsisprendėte savo įmonės apskaitą patikėti tvarkyti buhalterinės apskaitos įmonei, įvertinkite kelias svarias priežastis rinktis FINITA buhalterinės apskaitos paslaugas.

Kodėl buhalterinę apskaitą naudinga tvarkytis pas mus

PATOGU – automatizuota klientų aptarnavimo sistema, elektroniniu būdu perduodami ir priimami dokumentai bei ataskaitos MODERNU – buhalterinė apskaita tvarkoma nuolat atnaujinamomis buhalterinės apskaitos programomis, visi duomenys saugomi patikimai apsaugotuose serveriuose. Klientų patogumui sujungiame kasos aparatus (POS sistemas) tiesiogiai su buhalterine programa mūsų serveryje PATIKIMA – profesionalus buhalterių, turinčių nuo kelių iki daugiau nei 10-ies metų patirtį, kolektyvas. Prisiimame atsakomybę už teisingai tvarkomą buhalterinę apskaitą. FINITA atsakomybės apdrausta buhalterių civilinės atsakomybės draudimu NAUDINGA – išsami ir aiški informacija apie Jūsų įmonės veiklos rezultatus, laiku siūlomi ir priimami Jums naudingi verslo sprendimai EKONOMIŠKA – siūlome užsakovams itin patrauklius buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugų įkainius nepamiršdami siekti paslaugų kokybės augimo ir kvalifikacijos kėlimo.

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina

Standartinė FINITA buhalterinės apskaitos paslaugų (Mažosioms bendrijoms (MB), individualioms įmonėms () ir Uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB)) kaina tik € 77 + PVM/mėn.

Gali atsirasti nedideli papildomi kaštai priklausomai nuo užsakovo darbuotojų (ar narių) skaičiaus bei į apskaitą įtraukiamų sąskaitų-faktūrų skaičiaus.

Plačiau apie buhalterinės apskaitos paslaugų kainas ir taikomas nuolaidas skaitykite čia.

Užsakius FINITA paslaugą UAB steigimas taikysime nuolaidas buhalterinės apskaitos tvarkymui.

Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo € 195 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!