Įmonės pirkimas – pardavimas, bendrovės akcijų įsigijimas

Kaip vyksta įmonės UAB pirkimas – pardavimas?

Įmonės pardavimas: klientas apmoka nuo 50 % iki 100% išrašytos išankstinės sąskaitos už įmonės pardavimą, tuomet FINITA darbuotojai pradeda ruošti dokumentus ir vykdyti kitus su pirkimu – pardavimu susijusius darbus. Klientas išsirenka įmonės pavadinimą iš kelių pateiktų, pateikia duomenis apie būsimus akcininkus, akcijų pasiskirstymą ir vadovą, reikalingus pakeisti duomenis ir t.t. Tuomet pasirašomi įmonės pirkimo – pardavimo dokumentai ir duomenys registruojami Registrų centre (iki 5 d.d.).

Ar užstato apmokėjimas yra privaloma sąlyga? Koks yra užstato dydis? Ar apmokėjus užstatą kelis mėnesius nereikės mokėti už paslaugas?

Apskaitos paslaugos pradedamos teikti tik po užstato apmokėjimo. Užstato dydis priklauso nuo sąskaitos už buhalterinės apskaitos paslaugas dydžio. Minimalus užstato dydis – € 300. Užstatas yra įsipareigojimų užtikrinimo garantas, kuris yra grąžinamas po sutarties nutraukimo, todėl jis nėra skaitomas avansu.

Ar FINITA parduodamos įmonės gali turėti skolų arba kitų įsipareigojimų?

Ne, visos FINITA parduodamos įmonės yra be skolų ar kitų įsipareigojimų. Įsigyti FINITA parduodamas įmones SAUGU - mes suteikiame patikimą garantiją, kad parduodama įmonė neturi skolų, sutartinių ar garantinių įsipareigojimų, įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkinga. Trumpai tariant, FINITA parduodamos įmonės yra “švarios” ir paruoštos darbui, nesvarbu ar tai nauja įmonė, ar “sena” įmonė su veiklos istorija. Parduodamų įmonių su veiklos istorija galite rasti skyriuje FINITA VERSLO SKELBIMAI.

Ar nusipirktos naujos įmonės sąskaitoje bus 2500 EUR?

Pinigų sąskaitoje nebus. Pinigai yra saugomi parduodamos įmonės kasoje ir jos likutis klientui perduodamas dokumentų priėmimo-perdavimo aktu.

Kokią galite pritaikyti nuolaidą?

Parduodant įmonę galime pritaikyti iki 10% nuolaidą, jeigu visas apmokėjimas įvykdomas iš karto. Buhalterinės apskaitos paslaugoms gali būti taikoma fiksuoto termino nuolaida nuo 5% iki 20% dydžio. Nuolaida siūloma priklausomai nuo buhalterinės apskaitos sutarties fiksuoto termino, vykdomos veiklos apimčių ir kitų sutarties sąlygų.

Kokie yra parduodamų įmonių pavadinimai?

FINITA parduodamų įmonių pavadinimai nėra viešai skelbiami. Jeigu jus domina įmonės įsigijimas, pavadinimus galite sužinoti: atvykę į FINITA biurą ir pateikę asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą; FINITA užklausoje patvirtinę savo tapatybę bei darbovietę; Sumokėję 60 EUR pavadinimo atskleidimo mokestį (įsigyjant įmonę šis mokestis bus įskaičiuotas į įmonės pirkimo kainą).

Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo € 195 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!