MB steigimo eiga

Mažosios bendrijos steigimo kainos ir sąlygos – skyriuje MB STEIGIMAS

Nuo 2012 m. rugsėjo 1 dienos įsigaliojo įstatymas, leidžiantis steigti naujos teisinės formos įmonę – Mažoji bendrija (MB). Daugiau informacijos apie Mažają bendriją galite rasti skyriuje Mažoji bendrija (MB ir UAB palyginimas, dažnai užduodami klausimai apie MB ir pan.)
Ši teisinė forma turėtų papildyti, o gal ateityje ir pakeisti kitas Lietuvoje populiarias teisines formas – Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) bei Individuali įmonė (IĮ)

FINITA Mažosios bendrijos steigimas – tai galimybė verslininkams įkurti naują įmonę neišvykstant iš namų ar biuro, o įmonės steigimo išlaidas sumažinti iki minimalių. Užsakius FINITA Mažosios bendrijos steigimo paslaugą Jūsų Mažoji bendrija bus įsteigta greitai ir patikimai. Jūsų steigimo išlaidos ne išaugs, bet sumažės – FINITA suteiks ir tarpininkaus gaunant geriausias kainas šioms steigimo paslaugoms:

  • Įmonės steigimo dokumentų paruošimas
  • Notaro paslaugos steigiant naują įmonę
  • Įmonės steigimo dokumentų registravimas Registrų centre
  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas

Prieš steigdami Mažąją bendriją steigėjai turėtų priimti sprendimus dėl steigiamos įmonės valdymo, sprendimų priėmimo, vadovavimo įmonei, buhalterinės apskaitos bei kitų smulkmenų, taip pat reikėtų apsispręsti ar patiems steigti Mažąją bendriją, ar užsakyti įmonės steigimo paslaugą teisinių paslaugų įmonėje. Šiuos sprendimus priimti Jums padės lentelė, pateikta žemiau:

Jeigu norite nedelsdami sužinoti Mažosios bendrijos steigimo paslaugų kainą ir sąlygas, sekite nuorodą MB STEIGIMAS

Mažosios Bendrijos steigimas

Šaltinis: Ūkio Ministerija

Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo € 195 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!