Mokesčio objektas

Mokesčio objektas yra Lietuvoje esantis nekilnojamasis turtas, išskyrus:

  • faktiškai nenaudojamą nekilnojamąjį turtą, kurio statyba neužbaigta;
  • valdžios ir privataus subjektų partnerystės pagrindu sukurtą (įgytą) nekilnojamąjį turtą, jeigu vykdoma valdžios ir privataus subjektų partnerystės sutartis ir šis turtas naudojamas pagal šioje sutartyje nurodytą paskirtį.

Nauja. Nuo 2012 m. sausio 1 d. fizinių asmenų valdomi gyvenamosios, sodų, garažų, fermų, šiltnamių, ūkio, pagalbinio ūkio, mokslo, religinės ir poilsio paskirties statiniai ar patalpos, taip pat žuvininkystės ir inžineriniai statiniai priskirti nekilnojamojo turto mokesčio objektui, tačiau apmokestinama ta fizinio asmens valdomo tokio turto bendros vertės dalis, kuri viršija neapmokestinamąjį vertės dydį, t. y.  kuri viršija 1 mln. litų. Atkreiptinas dėmesys, kad 1 mln. litų neapmokestinamosios vertės dydis taikomas visam šeimos valdomam paminėtam turtui, šiuo atveju šeimos nariais laikant sutuoktinius, asmenis, vienus auginančius vaikus (įvaikius), ir su jais gyvenančius jų vaikus (įvaikius) iki 18 metų.

Šaltinis:   www.finmin.lt

Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo € 195 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!