Finita – SOS verslui!

 

Accounting Support Services in Houston by Expert |

FINITA sprendimai klientams ir partneriams sunkmečio laiku

Mieli mūsų klientai, partneriai ir draugai,

Nuoširdžiai tikimės, kad Jūsų sveikata yra puiki ir Jūsų verslas nepatiria labai didelių sunkumų.

Atsižvelgdami į dabartinę ekonominę situaciją ir prognozes bei suprasdami Jūsų problemas, žengiame pirmą žingsnį, kuris gali pagelbėti Jums ir mums galimo sunkmečio metu. Priėmėme sprendimą šešių mėnesių laikotarpiui suteikti 10% nuolaidą buhalterinėms paslaugoms. Nuolaida bus taikoma nuo balandžio mėnesio, be jokių išimčių ir papildomų sąlygų, visiems mūsų klientams, atsiskaitantiems pagal sąskaitas laiku – pagal sutartį ir nurodytą apmokėjimo terminą.

Taip pat suteiksime papildomą 5% nuolaidą šešių mėnesių laikotarpiui už kiekvieną klientą, kuriam rekomenduosite mūsų buhalterinės apskaitos paslaugas, pasirašiusį su UAB “Finita” paslaugų sutartį. Šiuo atveju bendra taikoma nuolaida Jūsų įmonės buhalterinės apskaitos paslaugoms negalės viršyti 50%.

Tikimės, kad Jus pradžiugins šios naujienos ir nors truputį pagelbės Jūsų verslui.

Jeigu šiuo metu patiriate sunkumų, galbūt nežinote kaip išspręsti susidariusią situaciją, kviečiame susisiekti su mumis ir užsirašyti susitikimui (nuotoliniu būdu, video pokalbis ar konferencija) su mūsų klientų aptarnavimo vadovu, kuris, manome, gali padėti Jums išspręsti susidariusias problemas ir tarpininkauti su kitais verslininkais paverčiant trūkumus privalumais.

 Paslauga nemokama iki 30 minučių laiko, tikimės, kad 30 minučių užteks įsigilinti į Jūsų situaciją ir aptarti pagrindinius problemų sprendimo būdus. Po konsultacijos surinksime informaciją ir parengsime galimą veiksmų planą išspręsti rimčiausias Jūsų verslo problemas.

Rezervuoti laiką šiam pokalbiui/konsultacijai galite el.paštu info@finita.lt.

Vienintelė šios mūsų paslaugos kaina – Jūsų rekomendacijos pažįstamiems verslininkams, kuriems galbūt taip pat reikia sprendimų plano, tiesiog patarimo ar lanksčių bei “savų” buhalterinių paslaugų.

Pranešame, kad netrukus taip pat atsiųsime visą aktualią informaciją, susijusią su mokestinėmis lengvatomis, valstybės parama bei rekomendacijomis verslui.

Linkime sėkmės jūsų versle, puikios sveikatos ir geros nuotaikos!

 

Jūsų asmeninis buhalteris

UAB “Finita”