Atestacijos

Pradedate statybos veiklą? Norite atlikti statybos darbus sudėtinguose objektuose, kuriuose reikalingi statybos leidimai? Užsisakykite FINITA statybos įmonių atestavimo darbus!

Įmonės atestavimas – procedūra, kurios metu yra įvertinama statybos paslaugų įmonė ir nusprendžiama ar ši įmonė yra kompetentinga atlikti statybos darbus ypatingos paskirties statinių kategorijos objektuose. Įrodžius, kad įmonė yra tinkama vykdyti statybos veiklą, jai suteikiamas statybos atestatas (licencija atlikti ypatingus statybos darbus).

Įmonių atestavimas ir kompetencijos patikrinimas yra vykdomi siekiant patikrinti statybos įmonės bei jos specialistų pasirengimą, išvengti nekompetetingų statybos įmonių, klaidų atiekant statybos darbus ypatinguose statiniuose bei dažnų nelaimių, nuostolių, susijusių su nekokybiškai atliktais statybos darbais. Statybos įmonė, turinti kvalifikacijos atestatą, yra patrauklesnė užsakovui, kadangi yra įrodžiusi savo kompetenciją ir sugebėjimą tinkamai vykdyti statybos darbus.

FINITA grupės paslaugų konsultantai teikia konsultacijas statybos įmonių atestavimo klausimais, padeda parengti dokumentus įmonės atestavimui,  atstovauja įmonę Statybos produkcijos sertifikavimo centre bei kitose institucijose viso statybos įmonės atestavimo proceso metu.

FINITA atestavimo paslaugų kaina nuo 2500 Eur iki 3200Eur. Paslaugų kaina priklauso nuo statybos įmonėje dirbančių statybos darbų vadovų skaičiaus, specialistų skaičiaus, turimo/neturimo atstovo, kuris atstovautų atestavimo komisijoje, įmonės sėkmingai atliktų darbų (objektų) skaičiaus. Taip pat suteikiame nuolaidą atestavimo paslaugoms bei konsultacijoms užsakovui apsisprendus statybos įmonės buhalterinę apskaitą patikėti FINITA specialistams (sudaroma terminuota paslaugų sutartis).

Konsultacijos atestavimo klausimais kaina 250 eurų. Konsultacijų kaina įskaičiuojama į atestavimo paslaugų kainą, jeigu nusprenžiama užsakyti atestavimo paslaugas.

FINITA grupės konsultantai turi ilgametę statybos įmonių atestavimo patirtį, todėl galime užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir laiku atliktus atestavimo darbus. Jūsų rekomendacija – mums geriausia padėka.

Taip pat nuolatos pardavime turime jau atestuotų statybinių įmonių, su kuriomis galėsite pradėti dirbti iškarto. Tokių įmonių kainos nuo 10 000 Eur iki 25 000 Eur. Visas parduodamas įmones galite rasti VERSLO SKELBIMAI .

 FINITA – Verslas lengvai!

Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo € 195 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!