Apskaitos kaina

Šiame skyriuje pateikiami 2020 – ųjų metų FINITA buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugų įkainiai:

NAUJIENA!

UAB arba MB apskaita už 77 eur/mėn. (be PVM)
Išbandykite profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas už 77 eurų kainą.
Papildoma info – tel. +370 5 2335050 arba el. paštu info@finita.lt

Pasiūlymas skirtas:

Naujai įsteigtoms įmonėms – šiame verslo vystymo pradžios etape siekiate maksimaliai sumažinti pradinius įmonės buhalterinės apskaitos paslaugų kaštus

Jau veiklą vykdančioms įmonėms –   Jūsų netenkina dabartinio buhalterio paslaugos,  tačiau dvejojate dėl naujo buhalterio pasirinkimo

Užsakovo įmonės (veiklos) juridinė forma Pagrindinė vieno mėnesio buhalterinės apskaitos paslaugų kaina
Mažoji bendrija (MB) € 77 + PVM
Individuali įmonė (IĮ) € 77 + PVM
Tikroji ūkinė bendrija (TŪB), komanditinė ūkinė bendrija (KŪB) € 77 + PVM
Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) € 77 + PVM
Viešoji įstaiga (všĮ) ir kiti nepelno siekiantys vienetai € 77 + PVM
Ne pelno įmonė (asociacija, rūmai, susivienijimas ir kt.) € 77 + PVM

Į vieno mėnesio standartinę buhalterinės apskaitos paslaugų kainą įskaičiuota: vieno Užsakovo darbuotojo darbo užmokesčio apskaita, iki penkių pirminių dokumentų su atskiru registro numeriu apskaita, valanda konsultacijų.

Buhalterinės apskaitos paslaugų kaina naujai perskaičiuojama kiekvieną mėnesį vadovaujantis Užsakovo įmonės praeito mėnesio duomenimis (darbuotojų skaičius, MB narių skaičius, sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų su atskiru registro numeriu skaičius), taip pat įvertinami papildomi darbai (jeigu Užsakovas užsako). Kiekvieną mėnesį Užsakovui pateikiama aiški bei išsami informacija apie atliktų buhalterinių darbų apimtį bei apskaitos kainos apskaičiavimą.

Tai patogu ir naudinga – buhalterinės apskaitos paslaugų kaina prisitaiko prie Jūsų verslo apimčių. Buhalterinės apskaitos paslaugų kaina automatiškai padidės arba sumažės atitinkamai išaugus arba sumažėjus Jūsų verslo apimtims, todėl sunkesniu įmonei laikotarpiu Jums nereikės papildomai gaišti laiko deryboms optimizuojant išlaidas buhalterinei apskaitai – paslaugų kaina sumažės savaime.

Visos kitos eilinės buhalterio pareigos, buhalterinės paslaugos, tokios kaip periodinių ataskaitų pateikimas kontroliuojančioms institucijoms, darbuotojų priėmimo bei atleidimo pranešimai SoDrai, periodinių ataskaitų bei kitos su įmonės veikla susijusios informacijos pateikimas vadovams yra neapmokestinamos (neskaitant pavėluotai pristatytų buhalterijai pirminių dokumentų bei papildomų paslaugų ar konsultacijų).

Mes taikome paprastą, aiškų (be jokių “paslėptų” įkainių) buhalterinės apskaitos kainos apskaičiavimą, visada prisitaikome prie kliento poreikių ar verslo būklės, stengiamės būti ne tik aklais duomenų suvedėjais, bet ir patikimais patarėjais. Jeigu turėtumėte pastabų ar pageidavimų dėl FINITA apskaitos paslaugų kokybės, būtinai skambinti mūsų kokybės telefonu +370 604 48222, rašykite kokybe@finita.lt

Norėdami tiksliai apskaičiuoti vieno mėnesio FINITA buhalterinės apskaitos paslaugų kainą savo įmonei, susisiekite el. paštu info@finita.lt, skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027.

 

Nusprendusiems steigti naują įmonę siūlome ypatingas įmonės steigimo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo nuolaidas.

Pasirinkite naujos įmonės steigimo kainą ir kitas sąlygas iš FINITA naujų įmonių steigimo paslaugų paketų – juos rasite punkte UAB STEIGIMAS.

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – pasirinkite skyriuje UAB PARDAVIMAS arba užsakykite papildomą informaciją:

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime

Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)

Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 2002, skype vardas finita-baltic

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM

FINITA- Verslas lengvai!