Nemokamas sąskaitų išrašymas invoice.tax.lt

Šiuo metu nemažai įmonių reklamuoja sąskaitų išrašymo programas internetu įvairiais pavadinimais INVOICE, SASKAITAFAKTURA ir t.t. Visos šios programos yra mokamos ir tik padidina verslininko išlaidas.

Patogios sąskaitų išrašymo programos trūkumą galite išspręsti paprastai – sąskaitų išrašymui naudokite nemokamą TAX.LT paslaugą – tax.lt invoice. Ją galite rasti adresu https://invoice.tax.lt/. Mes nedirbame tax.lt ir nereklamuojame šios paslaugos už pinigus, tiesiog siūlome verslininkams lengvesnį sprendimą :)

Netolimoje ateityje planuojame pasiūlyti savo klientams patogų nemokamą sąskaitų išrašymą mūsų elektroninėje klientų sistemoje http://klientuzona.finita.lt/

Linkime visiems sėkmingo darbo!

Pradedate savo verslą ar plečiate savo veiklą?

Nusprendusiems steigti naują įmonę siūlome ypatingas įmonės steigimo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo nuolaidas.

Pasirinkite naujos įmonės steigimo kainą ir kitas sąlygas iš FINITA naujų įmonių steigimo paslaugų paketų – juos rasite punkte UAB STEIGIMAS.

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – pasirinkite skyriuje UAB PARDAVIMAS arba užsakykite papildomą informaciją:

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime

Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)

Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 2002, skype vardas finita-baltic


Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM

FINITA- Verslas lengvai!