Registracijos adreso suteikimas

Naujai steigiamoms arba keičiančioms savo buveinę įmonėms suteikiame registracijos adresą Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose už vienkartinį mokestį. Įregistravus įmonės buveinę FINITA suteiktu adresu, be papildomų mokesčių teikiame įmonei virtualaus biuro paslaugas – detaliai virtualaus biuro paslaugos aprašytos toliau.

Registracijos adreso suteikimo paslaugų įkainiai:

  • € 250 + PVM - standartinis registracijos adreso suteikimo paslaugos mokestis

Už nurodytą mokestį priimame, rūšiuojame ir saugome užsakovo korespondenciją, informuojame užsakovą el. paštu apie gautus laiškus/siuntas, užsakovui pageidaujant, persiunčiame jam priklausančius laiškus/siuntas nurodytu adresu (už papildomą mokestį). Nemokamai šias paslaugas teikiame 1 metus nuo registracijos adreso įsigijimo. Vėliau siūlome pratęsti virtualaus biuro paslaugų užsakymą. Kaina – nuo 10 EUR už mėn. (be PVM).

Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu info@finita.lt (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo € 195 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo € 77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!